Medicīnas firma "SIA MELLER" ir dibināta 1994.gadā. Darbības sākumā mēs strādājām Liepājā, bet 2000.gadā mēs atvērām klīniku Rīgā, tā atradās Kurzemes prospektā..
lasīt tālāk
 
Rīga, Avotu 49
(ieeja no Bruņinieku iela)
+371 67 312 232
E-mail: melere@meler.lv
Pieņemšanas laiks: 9:00 - 20:00
apskatīties pilnu informāciju šeit
 
Jūsu vecākiem – protezēšana.
Jūsu bērniem – profilakse.
Jums – ārstēšana..
Gaidām Jūs ar visu ģimeni!
Dr. Jeļena Melere
Es pabeidzu Rīgas Medicīnas Institūtu 1978. gadā. Vairāk nekā 10 gadus es strādāju zobārstniecības poliklīnikā, 1989.gadā es uzsāku privātpraksi. Atvēru pirmo privāto zobārstniecības kabinetu Liepājā. Mācījos Latvijā, Zviedrijā un Vācijā. Nepārtraukti paaugstinu savu profesionalitātes līmeni, lai varētu sniegt pacientam vajadzīgo palīdzību pilnā apjomā, izmantojot jaunākas ārstēšanas metodes. Man ir divas meitas, viena – zobārste, otra – zobu tehniķe. Iznāk, ka stomatoloģija – ir viss mans mūžs.
Dr. Ksenija Trizna
Laba pašsajūta ir atkarīga no daudziem apstākļiem. Mēs gribam to kaut nedaudz padarīt vēl labāku. Jo tas ir tik jauki – smaidīt bez kautrēšanās. Man tik ļoti patīk redzēt Jūsu acīs gandarījumu par manu darbu. Veltiet sev nedaudz laika un Jūs būsiet apmierināti!
Dr. Jevgenija Rozenberga
Esmu pabeigusi Rīgas Stradiņa Universitāti 2002.gadā, pēc gada ieguva sertifikātu privātpraksei. Pēc universitātes beigšanas esmu mācījusies metālkeramikas kursos, un arī apguvu protezēšanas meistarklasi (organizētājs - Baltic Dental Group). Es esmu ārsts trešajā paaudzē, es ceru, ka līdz ar mani, šī tradīcija neapstāsies. Es interesējos par zobārstniecību jau kopš vidusskolas laikiem, man patīk mācīties, tāpēc pie sasniegtajām zināšanām es neapstāšos! Vienmēr pabeidzu uzsākto, visvairāk man patīk protezēšana, ķirurģija un, protams, bērni. :)
Dr. Leonids Rozenbergs
Es absolvēju Rīgas Medicīnas institūtu 1978.gadā. Strādāju Liepājas pilsētas slimnīcā. Ar manuālo medicīnu nodarbojos no 1989.gada. Mācījos pie prof. Karela Levita (Karel Lewit) skolas parstāvjem : pie Dr. J.Marčuka no Kijevas, MU Dr. Miļenas Horinovas (Milena Horinowa) no Čehijas. Miofasciālo relaksāciju esmu apguvis pie prof. Johanesa Fosgrena no Dānijas (Johanes Fossgren). Lietišķo kinezioloģiju apguvu pie prof. L.Vasiļjeva no Maskavas. Locītavu ārstēšanu mācījos pie prof. Hansa Šmita (Hans Schmidt) u.c. Esmu arī slimnīcas „Bikur Holim” rehabilitācijas nodaļas vadītāja vietnieks.
Asistente Alla Vasiļjeva
Stomatoloģijā strādāju no 1994.gada. Sākumā kā administrators, bet no 1995. gada strādāju par asistentu. Pabeidzu Rīgas 1.medicīnas skolu. Saņēmu diplomu – zobārsta asistents. Mans galvenais pienākums: ar savu smaidu un dzīves mīlestību palīdzēt mūsu pacientiem pārvarēt savas bailes un diskomfortu.
© SIA "MELLER" 2015
VIGET Net hosting